Форум »Ремонт » Ремонт на кафемашини » Кафеавтомат Delonghi magnifica ESAM 3400s
1. imperior7 - 23 Януари, 2014 - 09:17:12
Здравейте, имам проблем с моята Магнифика пускам си нормално кафе, тя започва да мели кафето и след като го пусне към имфузера, когато го притисне на дисплея ми изписва LESS COFFE /Много кафе/ и изхвърля смляното кафе в кошчето, пробвах с миене на всички части, промивки на имфузера но резултата е същият, това се случи след промивка за котлен камък с едно хапченце, или от предозиране на кафе /смляно което се подава ръчно/ - от тогава ми изписва LESS COFFE преди това си работеше ОК - Може ли да се ресетне от някъде, пробвах в менюто с Defаult но промяна няма! Моля за съвет от разбиращите в този форум. Благодаря!

2. Vialex - 23 Януари, 2014 - 18:13:41
изписва LESS COFFE /Много кафе/
Далече съм от англоговорящите, но LESS COFFEE в превод не е ли ПО-МАЛКО кафе? В инструкцията на стр.21 е описано съобщението, значението му и какво да се направи. виж и стр.22 по-точно това:

3. mishel6666 - 19 Декември, 2017 - 19:33:05
Кафе машина Delonghi magnifica ­ esam 3400
Здравейте!
Имам проблем с Кафе машината magnifica esam 3400 тръгва когато си реши. Четох из форума отварях бутоните почистих, но пак същото. Когато стартира работи нормално.
Когато не иска просто си показва часовника на дисплея и никой бутон не работи. След няколко изключвания и вкл. в контакта решава, че ще тръгне. Иначе винаги когато я вкл/изкл. от контакта прави self diagnositc. Асансьора се вдига и слиза, но до там НЕ ВИНАГИ става активен бутона on/OFF.
Maximoff
смени бутона за вкл.