Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня siltal sl045x

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 не спира да пълни с вода
селесте

Нов участник

Здравейте, моята единадесетгодишна пералня май иска да се пенсионира.Като избера програма почва да пълни и не спира да пълни с вода и не завърта въобще барабана колкото и да се мъча да налучкам програма въртеики ръчно програматора нищо не става само пълни изпомва и центрофугира . Съпруга ми днес се пробва като майстор и реши че е програматора и че ще викаме майстор, а аз се чудя колко ще излезе този ремонт и дали да не си търся направо нова .

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Ноем. 2008 : Отправено: 30 Ноември, 2008 - 17:17:51
angeldqvol

Постоянен участник
От: Гр. Суворово, Варнен ...

Продухайте маркучето на ниворегулатора или го проверете да не е спукано. Надявам се да се оправи.

Всичко записи: 298 : Дата на рег-ция: Апр. 2006 : Отправено: 30 Ноември, 2008 - 17:24:52
селесте

Нов участник

точно това се оказа,след почистване пералнята работи нормално

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Ноем. 2008 : Отправено: 02 Декември, 2008 - 22:18:43
elizak

Нов участник

Аз имам пералня силтал тя ми е от 1998г.Явно тези са много слаби моята когато е на центруфуга спира и пак започва.Какво да направя.

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Дек. 2008 : Отправено: 09 Декември, 2008 - 20:12:17
kolyo

Админ
От: Русе

Почисти филтъра и провери маркуча за мръсната вода

Всичко записи: 11377 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 09 Декември, 2008 - 20:17:58
Гост

ОТСТРАНЕН

Почисти си изравнителя които подава въздуха към маркуча за ниво регулатора, сигурно ти езапушен.

Отправено: 10 Декември, 2008 - 21:47:59

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня siltal sl045x [Страници (1)]