Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Съдомиялна FAGOR LVE-35P - спира

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Ангел

Нов участник

Повреди ми се програматора на съдомиялната машина. По време на работа спира на няколко позиции и не може да продължи. Моля помогнете ми с информация дали подлежи на ремонт, може ли да си купя от някъде нов. Ел.схема на свързване също ще ми бъде от помощ. Благодаря предварително! Ангел
когато ръчно се превключи едно зъбче (механичен програматор), продължава програмата.
нагревателя работи,
за термостатите съм почти сигурен, че са здрави,
помпата също работи.
магнетвентила за пускане и спиране на водата - също работи.
просто на ръка трябва да се помага на програматора. а лошото е, че не винаги се проявява дефекта. но когато се прояви, го прави на една и съща стъпка.

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Дек. 2008 : Отправено: 07 Декември, 2008 - 13:16:00
vip service

Нов участник
От: Пловдив

Най добре се обади на специалист да дойде и останови дали наистина проблема ти е в програматора.
Ако искаш програматор напиши ми точно какво пише на него.

Всичко записи: 45 : Дата на рег-ция: Апр. 2006 : Отправено: 11 Декември, 2008 - 11:31:19

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Съдомиялна FAGOR LVE-35P - спира [Страници (1)]