Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня AEG LAV 61609 - спира

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

vanio666

Нов участник

Здравейте колеги.Пералната е AEG 61609 работи нормално до последната центрофуга.
Центрофугирането започва нормално работи около 1-2 минути и спира да изпомпва и да центрофугира програматора не се нулира а си остава на центрофуга
когато е на центрофуга работи само помпа .

att-4b71c7a31eeed1609.jpg

Всичко записи: 22 : Дата на рег-ция: Ноем. 2008 : Отправено: 07 Януари, 2009 - 11:03:23
kolyo

Админ
От: Русе

AEG 61609
Здр. проблема с тази пералня е, че когато работи има много голяма пауза между завъртанията.Иначе всичко друго е ок работи центрофугата и нагрява но просто времето между завартанията е около 2мин.
Сменил съм кондензаторите но без ефект.
hishnika
Реверса не е ли от програматора ?

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 09 Февруари, 2010 - 22:01:20
Milcho

Редовен участник
От: Павликени

Този интервал не е ли само докато загрее водата а след това да почва да върти на по кратки интервали?

Всичко записи: 130 : Дата на рег-ция: Февр. 2008 : Отправено: 10 Февруари, 2010 - 09:27:46
hishnika

Постоянен участник
От: Казанлък

тя си върти и в двете посоки но през големи паузи не е и от значение дали нагрява или е спрела аз и спирам нагряването и пак същата работа

Всичко записи: 295 : Дата на рег-ция: Май 2008 : Отправено: 10 Февруари, 2010 - 16:42:26

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня AEG LAV 61609 - спира [Страници (1)]