Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Съдомиялна aeg oko_favorit 8081 ­ - грешка C2

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

munci

Участник
От: п.тръмбеш

Колеги до сега не бях се занимавал със съдомиялни машини но явно ще се налага все по често !
Та днес ми докараха една за ремонт разглобих я но все още не съм във час! Включвам я на произволна програма на дисплея светва времето за изпълнение на зададената програма и нищо! След около 2 минути на дисплея се изписва с2 . Установих че до помпата има някъкъв /позиционер / чиито моторче върти но не прави нищо.
Ако някой може да помага!

Всичко записи: 53 : Дата на рег-ция: Дек. 2007 : Отправено: 14 Януари, 2009 - 21:52:52
kolyo

Админ
От: Русе

http://www.ukwhitegoods.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4558
C2 is a drain error so the syptoms you describe go along with this.

Всичко записи: 11473 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 14 Януари, 2009 - 21:59:31
munci

Участник
От: п.тръмбеш

Открих че помпата за източване е блокирала .
Освободих я сега с вклчването започва да вади вода но пак дава грешка с2!
kolyo благодаря за бързия отговор но малко кофти си превеждам и твърде не можах да разбера за какво иде реч . Ако не ти представлява проблем напиши го на български!

Всичко записи: 53 : Дата на рег-ция: Дек. 2007 : Отправено: 14 Януари, 2009 - 23:11:32

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Съдомиялна aeg oko_favorit 8081 ­ - грешка C2 [Страници (1)]