Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня BAUKNECHT WA 7328 - ­ грешка F5

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

aik

Нов участник
От: Хасково

ПЪРВИТЕ две цифри на модела са верни за другите ???
сега се разходих из форума .машината с провлема пълнене е подобна
тази пералня дава грешка F5 и мисля че е датчика, но при смяна на датчика ефекта е че се удължава времето преди показване на грешката
Имам разни кодове на незнам какво означава NTC

Всичко записи: 47 : Дата на рег-ция: Март 2006 : Отправено: 31 Август, 2006 - 19:47:04
kolyo

Админ
От: Русе

Няма такава пералня.Първите две цифри на пералнята нямат голямо значение, важни са ПОСЛЕДНИТЕ две.
PNC-то е 12 цифренно и започва с 8-ца

NTC-датчик за температура (датчиците на BAUKNECHT обикновенно са 12к,но на някой модели има и по 60к)
Не знам какъв е твоя, пък и няма смисъл да обсъждаме, след като не знаем модела на пералнята.

Грешки са изложени тук :
http://www.service-ruse.eu/kod/wm/Bauknecht.html

Всичко записи: 11474 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 31 Август, 2006 - 20:09:52
aik

Нов участник
От: Хасково

Мерси за грешките .след като смених датчика и пак прави номера .означава ли че и този датчик е изпушил .да няма нещо още.
несъм го мерил но утре ще го сваля изаменя и ще разбера колко ома е.

Всичко записи: 47 : Дата на рег-ция: Март 2006 : Отправено: 31 Август, 2006 - 20:16:17

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня BAUKNECHT WA 7328 - ­ грешка F5 [Страници (1)]