Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня Indesit WA8X - ­ нагревател

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Пере със студена вода
соня г.

Нов участник

Здравейте, имам следния проблем. При прането нагревателя се включва за известно време , но водата остава студена.Носих я два пъти на ремонт и ме убеждават, че всичко и е наред.Казаха, че преди да изхвърли топлата вода пълни още студена и затова се охлажда. Аз я наблюдавах много внимателно и не съм съгласна че пълни допълнително вода. При 60 градуса ако кажа че водата е хладка ще преувелеча. Имате ли идея какво може да бъде ?

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Окт. 2006 : Отправено: 04 Октомври, 2006 - 10:18:29
kolyo

Админ
От: Русе

На каква програма перете ?
Това, че сте нагласили копчето на 60 градуса не означава че пералнята ще загрява винаги до тази температура, тя си работи по зададена програма.

Пък и не разбирам какво значение има температурата, важното е да изпира добре

Всичко записи: 11469 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 04 Октомври, 2006 - 10:29:29
edin ot vas

Редовен участник
От: Ямбол

Здравейте, пералня indezit WA8X, стартира заклучва вратата започва да пълни вода и започва да се върти програматора.
Платката видимо няма дефект. Къде да търся проблема?

Светодиодите са само два.

Всичко записи: 146 : Дата на рег-ция: Окт. 2012 : Отправено: 18 Януари, 2015 - 16:04:26
fudjielektrik

Редовен участник

провери ли четките на мотора грешка някаква не отчита ли

Всичко записи: 116 : Дата на рег-ция: Яну. 2011 : Отправено: 18 Януари, 2015 - 16:18:36
kolyo

Админ
От: Русе

http://www.service-ruse.eu/kod/wm/Ariston.html

Закарай пералнята в сервиз - ще ти я оправят

Всичко записи: 11469 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 18 Януари, 2015 - 17:18:10

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня Indesit WA8X - ­ нагревател [Страници (1)]