Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня ZANUSSI FA 523

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Не пълни вода
ivanjelqzkov

Нов участник

Прегледах маркуча да не е запушен с някакви механични парчета-чист е,проверих на входа клапаните(прецъках ги директно)-отварят и затварят.има ли възможност да е отнякъде другаде проблема освен програматора-някакви скрити предпазители например.

Не съм пробвал помпата и центрефугата самостоятелно защото не исках да въртя програматора принудително(мой познат ме предупреди конкретно за Зануси да не въртя наръка) мотора гарантирам че е здрав защото го мерих(имах съмнения да не товари програматора),а помпата ще я проверя набързо и ще ти пиша допълнително.

Помпата работи извадих я навън за да се уверя че наистина изхвърля водата,не ми е ясно дали достига до нея управляващо напрежение,тъй като програматора не върти програмите.По метода който Кольо ми каза преди в момента сам накичил цялата пералня с глимки и само следя какво -къде става.Проблем е че нямам управление на клапаните на входа,оттам се блокира и цялата пералня-а неискам да я лъжа и да симулирам че е пълна с вода да не взема да направя някоя по-голяма вода.

Всичко записи: 9 : Дата на рег-ция: Септ. 2006 : Отправено: 13 Октомври, 2006 - 19:27:51
kolyo

Админ
От: Русе

Включи на ЦЕНТРОФУГА или налей вода направо в казана и включи пералнята

Вратата заключва ли се ?

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 15 Октомври, 2006 - 09:40:27
angel51

Нов участник
От: Монтана

приятел провери си ключалката на люка

Всичко записи: 20 : Дата на рег-ция: Окт. 2006 : Отправено: 23 Октомври, 2006 - 22:55:17
kolyo

Админ

Пералня ZANUSSI FA 523 - помпа
Имам пералня ZANUSSI FA 523 при която има следния проблем. Понякога по време на работа не изхвърля водата, но не винаги.
Не знам на какво точно се дължи това - програматор или нещо друго.
Ако някой може да помогне с нещо нека да пише !
iv_lazarov

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 29 Юли, 2011 - 17:36:37
kolyo

Админ

пералня zanussi FA523
Как мога да сменя лагерите и уплътнението след като барабана е слепен и неразглобяем?Има ли начин или ...за скраб?
jijo66

http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=1&topic=212

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 29 Октомври, 2011 - 11:22:53

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня ZANUSSI FA 523 [Страници (1)]