Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня NEO WM-A445T 1/2 пране

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Налива много малко вода
Yuri

Нов участник
От: Пловдив

Търся схема на това NEO , не му работи 1/2 прането .Струва ми се , че налива много малко вода и при включен и изключен бутон за 1/2 пране нивото на водата все си е същото /малко/.Имам съмнения ,че преди това някой се е правил на майстор и я омазал.
Гадна е за ремонтиране , няма заден капак и трябва да се бърка или отгоре или отдолу .

Щом има бутон за 1/2 пране значи трябва да си има 1/2 пране.

Всичко записи: 38 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 30 Ноември, 2006 - 22:13:35
ilko iliev

Постоянен участник
От: Добрич
На тази пералня и се вади целият преден панел с люка барабар и става доста удобна за пипане .
Има две болчета под долната декоративна маска и едно под касетата за прах.Огледай се

Всичко записи: 463 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 01 Декември, 2006 - 20:08:38
nebelservice

Постоянен участник
От: София
Как да не е повреда? Щом има бутон за 1/2 пране значи трябва да си има 1/2 пране.
Дано да е ясно,че бутона 1/2 действа на предпране и при плакненето, но не и на основното пране.

Всичко записи: 455 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 02 Декември, 2006 - 02:55:54
vladimirstanoev

Нов участник
От: София

Струва ми се , че налива много малко вода
С по-малко вода на основното пране пере по-добре. Иначе дрехите плуват и не се изпират добре. Виж на плакненето как е.

Всичко записи: 43 : Дата на рег-ция: Ноем. 2006 : Отправено: 03 Декември, 2006 - 13:45:56
Yuri

Нов участник
От: Пловдив

Дано да е ясно,че бутона 1/2 действа на предпране и при плакненето, но не и на основното пране.
Благодаря , точно това се оказа .

Всичко записи: 38 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 12 Декември, 2006 - 15:46:46

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня NEO WM-A445T 1/2 пране [Страници (1)]