Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня MIELE W733 - центрофуга

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Няма центрофуга
velev_tr

Нов участник

Пералня MIELE W733 Super ­ electronik
Като отделна функция изпълнява операция центрофуга
но в основна програма тръгва да върти и след 10сек. спира . И не индикира никакви грешки.

източва водата, като я пусна само на центр. работи без забележки

Всичко записи: 6 : Дата на рег-ция: Февр. 2007 : Отправено: 28 Февруари, 2007 - 18:17:52
nedqlko

Нов участник
От: Пазарджик

Виж дали на програма след 10сек нататък какво прави. Остави я да свърши програмата до края .
Има пауза между центофугите.
Провери дали селектора е добре запоен.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Март 2007 : Отправено: 07 Март, 2007 - 09:07:37
kolyo

Админ
От: Русе

Miele W733 - не работи
след стартиране на програма започва да си пълни вода и след малко включва помпата като на дисплея където отчита времето изчезват цифрите и се показват 2 хоризонтални черти ,
но това което описвам не винаги става примерно след 2-3 мин а може да изкара и целия цикъл на пране и точно преди междинната центрофуга пак така ,
това дали е индикация за грешка и ако е коя е грешката .Благодаря предварително
an4o

MIELE W733
Здравейте, имам един проблем със същата само , че без ръчен програматор..
включва само помпата за изпомпване , timer на нула и дето е има кранче за вода (символ) пише над него Prufen мига второто светодиодче...
изчистих филтъра маркуча не е запушен ... не зна мкакво може да е...
бутоните за избори на програма не работят... каквото и да натиснеш си върти помпата и мига долния светодиод нa Prufen ...
Rei

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 28 Октомври, 2011 - 20:30:52
kolyo

Админ
От: Русе

Пералня MIELE W733 - не изпонпва
пералнята си завършва прането докраи но не сменя водата.Проверих понпата е здрава не е блокирала но няма захранване проследих кабелите са здрави единият влиза в програматора а другият в платката .
Огледах платката видимо няма нищо изгоряло само не знам пластината на програматора как е да не е нагоряла че не съм разглабял такав досега.
Ако някой е имал подобен проблем моля да помага.
hishnika
Схемата такава ли е :
http://elektrotanya.com/miele_w733_sch.pdf/download.html >>> Get Manual

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 14 Септември, 2012 - 20:34:09
hishnika

Постоянен участник
От: Казанлък

при мен проблема беше в прекъсната пластина запоих я и засега работи

Всичко записи: 295 : Дата на рег-ция: Май 2008 : Отправено: 17 Септември, 2012 - 20:16:39

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня MIELE W733 - центрофуга [Страници (1)]