Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Съдомиялна Midea WQP6-3201

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 мига индикатор 3 in 1
minute

Нов участник

Привет, вчера се повреди вярната машинка Midea WQP6-3201 .
Започна да пълни, след 20-30 секунди спира да пълни и започва веднага да изпомпва водата, след това веднага пак започва да пълни и така 7-8 цикъла. След което спира и започва да мига индикатора на програма 3 in 1 което е код за грешка при недостатъчен дебит и продължително пълнене.
Опитах и смених ниво регулатора (регулатор на налягане), но с него се държи по абсолютно същия начин. В същото време когато започне да пълни си вкарва необходимото количество вода за приемливо време (не по бавно отколкото когато работеше), но проблема е, че веднага изхвърля водата, после пак пълни и така...... Изчистил съм филтри тръби всичко. Някой има ли идея какво може да и е на машината.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Ноем. 2015 : Отправено: 03 Ноември, 2015 - 19:33:14
pacofazomera

Постоянен участник
От: Русе

Водомер(флоуметър)

Всичко записи: 463 : Дата на рег-ция: Яну. 2010 : Отправено: 08 Ноември, 2015 - 19:28:13
minute

Нов участник

Проверен, като духна през него и на мултицета пуска импулсчета. Май, стигам до платката за управление, видимо няма изгорели елементи, и ще разпоявам и меря каквото ми се стори подозрително, но едва ли ще мога да проверя всичко, някой ако се сети за помощ в тази насока да казва, може и дъмп да ми потрябва, ама чак тогава ще изхвърля машината, и без това жената почна да мрънка, че много време стои разглобена. Яд ме е само, че механично, помпи и всичко останало е здраво.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Ноем. 2015 : Отправено: 15 Ноември, 2015 - 22:36:13
PiToNaLuD

Нов участник
От: Ямбол

Добър ден ,аз имам проблем със водосъдържатела .Пробит е на много места от ръжда и тече,пробвах да го лепя със силикони и двукомпонентно,но не се получава.Има ли от къде да се поръча нов водосъдържател ?

Всичко записи: 9 : Дата на рег-ция: Септ. 2017 : Отправено: 01 Ноември, 2019 - 05:02:09

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Съдомиялна Midea WQP6-3201 [Страници (1)]