Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Сушилня Miele T8801 WP

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Дрехите остават влажни?
Dael

Нов участник

Проблема е, че всичко работи, на пръв поглед нормално, но дрехите не са изсъхнали.
Сушилнята е с термо помпа, загрява нормално около 50-55 градуса. Смених четките на сензора за влага, измих всички възможни филтри включително изпарител, кондензатор, всичко свети до блясък и пак никаква промяна. В сервизния режим не дава никакви грешки, при самотестване всичко работи, дренажната помпа работи. Вече нямам никаква идея защо пустата пара не кондензира в кондензера, а като отворя вратата очилата ми се изпотяват. Моля помагайте, ако някой се сети нещо каквото и да е! Аз съм напълно изчерпан!

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Юни 2018 : Отправено: 20 Юни, 2018 - 00:46:22
митко.варна

Нов участник

Ако обдухването е с вентилатор погледни го кондензатор,лагери.

Всичко записи: 25 : Дата на рег-ция: Септ. 2013 : Отправено: 20 Юни, 2018 - 07:13:10
daniram

Участник
От: Viena-Varna

https://ru-tv.org/tv/miele-trockner-fehlerspeicher-auslesen-und-l%C3%B6schen-service-mode-gdGUsAoRkeY.html

Всичко записи: 71 : Дата на рег-ция: Септ. 2014 : Отправено: 21 Юни, 2018 - 10:41:54
Dael

Нов участник

Благодаря,
Има много информация там, ще се позабавлявам.

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Юни 2018 : Отправено: 21 Юни, 2018 - 17:55:45

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Сушилня Miele T8801 WP [Страници (1)]