Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня AEG OKO LAVAMAT 74734

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 не загрява
alex22

Нов участник

Здравейте, искам да отбележа, че не разбирам от перални и живея под наем, затова искам да се допитам до мнението на знаещи, преди да занимавам хазяйна.
Не съм сигурен за точния номер на пералнята, но сравнявайки с перални от интернет, склонен съм да вярвам, че е 74734 UPDATE.
А ето и проблемът: някои бели дрехи излизат с леки петна, тип петно от кафе, но по-бледи, възможно е и на някои тъмни дрехи да има този проблем, но като са тъмни не личи.
В добавка, независимо на колко градуса пускаме прането, стъклото на вратата не се затопля, което ме накара да смятам, че и водата е студена.
При пране забелязвам, че отгоре, над вратата, пуска почти нонстоп вода, а отдолу се оттича, не се задържа в барабана. Веднага след пране, обаче, в уплътнението на барабана до вратичката има малко количество, все още не оттекла се вода, когато я пипнах - бе доста студена.
На последно място, но не и по важност, понякога остава прах по някоя от дрехите.
Ще бъда благодарен на всякакъв коментар, мнение и съвет.Благодаря предварително и успешен ден!

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Септ. 2020 : Отправено: 13 Септември, 2020 - 17:45:43

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня AEG OKO LAVAMAT 74734 [Страници (1)]