Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня Hanseatic HWT 9614 AD - ­ мотор

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 счупени магнити
vvladimirov

Нов участник

Здравейте, Имам проблем с мотора на пералня със сушилня Hanseatic HWT 9614 AD. Мотора е Selni PM50-P00, 32023098 и има проблем с магнитите(има няколко счупени). Мотора е BDLC и знам, че подлежи на ремонт(смяна на магнитите), но нямам идея коя фирма би се наела с ремонта. Моля ако някой има информация да сподели.
Мотора има заместващ модел(LGE 32027625), но неясно защо VESTEL твърдят, че въпреки, че двата мотора са взаимозаменяеми, при смяна трябва да се смени и управлението. Прилагам официалната информация от VESTEL. Аз лично не намирам никаква логика.
Благодаря предварително на всички!
Изтегли файл: g354201.pdf
Изтеглен пъти: 164

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Апр. 2020 : Отправено: 28 Април, 2021 - 16:26:53
КИРИЛОВА

Нов участник

Пералня Hanseatic HWT 9614 AD - ­ пьлни вода и спира
При пускане на пералнята, независимо на коя програма ,пълни вода и изключва.На дисплея излиза надпис край на програмата.
Работи само бьрза 12 минути. На дисплея не излизат никакви кодове за наличие на повреда.

На кратката програма 12 минути мотора работи нормално.
На всички други програми за пране пьлни вода веднъж и след това мотора не завьрта и дава край на програмата и отключва люка.

Маркуча за мрьсната вода е правилно поставен.
След като обьрнах щепсела пуснах пералнята на ежедневна програма ,трьгна нормално .Останаха 9мин. до края на програмата и изключи.След това пуснах програма пухкаво одеало и изкара докрай програмата.Днес я пуснах пак сьщия проблем.

att-627ca25b64e229614.jpg

Всичко записи: 4 : Дата на рег-ция: Март 2017 : Отправено: 12 Май, 2022 - 08:53:41

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня Hanseatic HWT 9614 AD - ­ мотор [Страници (1)]