Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня INDESIT WG420U - не ­ работи

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Не работи на основните програми
Archer

Нов участник

Здравейте, имам проблем с перaлня INDESIT WG420U , започна да работи само на по-горните програми от 10 нагоре. Чудя се дали не е програматорът?
Ако някой може да помогне със съвет, благодаря.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Юли 2007 : Отправено: 09 Юли, 2007 - 10:38:42
kolyo

Админ
От: Русе

Archer, какво прави пералнята на програмите на които смятате че не работи ?

att-4692957a8b3a9G420.gif

Всичко записи: 11431 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 09 Юли, 2007 - 22:52:15
Archer

Нов участник

Ами на другите не иска да работи въобще. Според мен е 100% от програматора, само не знам от къде мога да го купя?

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Юли 2007 : Отправено: 11 Юли, 2007 - 09:55:11
vladimirstanoev

Нов участник
От: София

Според мен е 100% от програматора
Кажи тогава точно кой контакт от твоя програматор по горната схема не работи? Понеже съм сигурен, че не знаеш, преди да хукнеш по магазините за нов, първо трябва да го измериш.
Ами на другите не иска да работи въобще
Това все още не означава, че проблема е от програматора. Първото нещо, което трябва да видиш е защо не пълни вода. Проверяваш веригата от щепсела до вентила: ключа, блокировката на люка, 11-12 на ниворегулатора, контакт D2-D3 на програматора и вентила. Като докараш водата пиши за резултата да продължим нататък, че да не стане много писане. Успех!

Всичко записи: 43 : Дата на рег-ция: Ноем. 2006 : Отправено: 11 Юли, 2007 - 18:45:09

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня INDESIT WG420U - не ­ работи [Страници (1)]