Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Сушилня whirlpool awz 9995 - не ­ нагрява

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Търся инструкция за ползване
kosattkatta

Нов участник

Преди 1 месец си закупихме сушилна машина whirlpoll awz9995 . Вчера реших да я пробвам за първи път. Сложих вътре две блузки и нагласих нужната програма.
Само че нали този модел е от "умните" прецени че дрехите трябва да съхнат само 20 мин. След приключване на работа на машината дрехите бяха почти толкова мокри колкото ги поставих. Реших че аз не сам направила нещо както трябва и опитах отново на същата програма , но за съжаление резултатът беше все мокри дрехи. Опитах и на друга програма и пак се получи същото. В същото време когато и проверявам резервоара за водата - за конденза той е празен .Това ме притеснява доста. Май моята машинка не работи.
Моля ви ако някои има представа дали е нормално това да се случва със съшилната ми машина да ми пише за да знам какво да правя.
Имам още 1 въпрос. Нормално ли е да духа от отпред хладен въздух ,а не топъл?
Ако някои има представа от каде мога да си намеря инструкция за употреба за този модел ще сам му много блягодарна, тъй като на мен ми я продадоха с един кратък лист за употреба.

att-4708f663d06929995.jpg

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Окт. 2007 : Отправено: 07 Октомври, 2007 - 10:51:26
kolyo

Админ
От: Русе

Намерих инструкция само на испански :
http://www.whirlpool.es/ifudocs/501930700384E.pdf
Или търсете по продуктовия номер :
http://www.whirlpool.ru/app.cnt/whr/ru_RU/pageid/pgsrvifuhome001

Всичко записи: 11423 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 07 Октомври, 2007 - 11:28:50

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Сушилня whirlpool awz 9995 - не ­ нагрява [Страници (1)]