Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Сушилня INDESIT ISL70C - датчик

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Гост

ОТСТРАНЕН

Сушилня индезит ISL70C мигат светодиодите пълна вана и първия бутон.
мисля че е датчика дава ми 270 мо. благодаря . ето и датчика
Изтегли файл: att-571e163742e7f70.jpg
Изтеглен пъти: 42

Отправено: 22 Октомври, 2007 - 16:41:32
Vialex

Super Member
От: Стара Загора

netkonetkov
Съгласен съм, че термодатчик не може да има такава стойност, но според писанията на MERLONI проблема е другаде. Или може би аз неправилно съм разбрал кои диоди мигат. Надявам се това да ти помогне.

Изтегли файл: Faults_table_Dryer_Hotpoint_Ariston___LED_BG.rar
Изтеглен пъти: 78

Всичко записи: 1116 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 22 Октомври, 2007 - 22:08:23
kolyo

Админ
От: Русе

http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=5&topic=279
За ISL70 има инструкция на английски :
http://www.service-ruse.eu/dounload/manuals/Indesit/ISL70.pdf

Не знам колко е датчика, но според мен не може да е 300 мегаома
F09 - Грешка в софтуера. EPROM не е програмиран или не работи
Изтегли файл: att-471d0910394aeISL.JPG
Изтеглен пъти: 29

Всичко записи: 11507 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 22 Октомври, 2007 - 22:53:49
Гост

ОТСТРАНЕН

благодаря на всички но при мен мигат 1 и 2= F03 ntc датчик

Отправено: 23 Октомври, 2007 - 20:55:14
a_arcov

Участник
От: Ямбол

Ами това са две тъпи термички вързани последователно в нагревателите.Гаранционно ги сменяхме с кашони не помня градусите.
Другият проблем може да е от помпата или боклуци във ваната за конденза, помпите са много кофти със силиконова перка която много често се къса

Всичко записи: 66 : Дата на рег-ция: Юли 2006 : Отправено: 01 Декември, 2012 - 21:23:08
bamze

Супер участник
От: Варна
сушилня INDESIT ISL 70 - ремък
Здравейте, някой знае ли какъв размер е ремъкът за сушилня idesit модел ISL 70
dimi_88
1991H6 че него ли пише на него

Всичко записи: 707 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 02 Декември, 2012 - 21:11:03
kolyo

Админ

сушилня Indesit ISL 70 C - грешка F 15
Светят четирите бутона за функциите. По таблица - грешка 15.
Мерих нагревателя - добре е, куплинга е ОК, спойки -ОК, Смених електролитите - пак същото
Иначе грее, качва вода, суши....
Kamazabg
Пробва ли с лампа на мястото на нагревателя ?

Всичко записи: 11507 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 25 Април, 2016 - 15:55:23
kolyo

Админ

Сушилня Indesit ISL 70C
Привет. Бяха изгоряли двата термостата на нагревателя.Смених ги ,но не успях да намеря оригинални такива и затова сложих от кафемашина на 175градуса,колкото ми се видяха старите.Сега,като я пусна,започва да върти и след няколко секунди светва индикацията за пълно казанче с вода и не нагрява.При това положение не виждам да работи и нагревателя,макар,че е здрав(мерих го).
Някакви идеи,какво може да е?
zarkoenko

Всичко записи: 11507 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 09 Август, 2017 - 14:02:33
vladikata

Нов участник

Сушилня Indesit ISL70C - всички лампи мигат
Здравейте, имам сушилня Индезит isl70c.преди около месец при стартиране всички лампи премигваха един два пъти и тогава започваше работа.
Днес отказа да работи,а всички лампи премигваха постоянно.Моля за съвет предвид предстоящите празници.
Благодаря предварително.

Сушилнята е почистена от мрасотии, платката съм я свалил, почистил няма видими неизправности.

Всичко записи: 7 : Дата на рег-ция: Юли 2011 : Отправено: 20 Декември, 2017 - 18:39:58
edin ot vas

Редовен участник
От: Ямбол

здр.търся кодовете за грешка на сушилня индезит.поточно H3 e грешката.

Всичко записи: 146 : Дата на рег-ция: Окт. 2012 : Отправено: 30 Декември, 2017 - 17:20:00
zuzo

Нов участник

нуждая се от помощ - сушилня INDESIT ISL70C помпата беше изгоряла , смених я , но сега работи постоянно ,
не е от поплавъка , изключвам го и пак работи постоянно .
Ако някой е имал подобен проблем моля за помощ !!!

Имам сушилня INDESIT ISL70C помпата беше изгоряла , смених я , но сега работи постоянно , ( да не би да трябва да работи така )
не е от поплавъка , изключвам го и пак работи постоянно .
Свалих платката , измерих симистора здрав е , няма видими гърмежи по платката , когато включа
сушилнята свети лампата за водата , нормално ли е , нищо друго не мига за грешка .Моля за помощ!!

Всичко записи: 9 : Дата на рег-ция: Февр. 2014 : Отправено: 14 Февруари, 2018 - 20:22:26
Miele1

Нов участник

Здравейте на всички, имам същия проблем като на zuzo, със сушилня Hotpoint с механичен таймер. Въпросът ми е помпата постоянно ли трябва да работи?
Като вдигна поплавъка светва лампата за пълен контейнер и спира нагревателите, но продължава да върти барабана и помпата.

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Септ. 2018 : Отправено: 19 Септември, 2018 - 10:26:04

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Сушилня INDESIT ISL70C - датчик [Страници (1)]