Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня NEO HYDRA 600 - не ­ тръгва

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

bojinov

Участник

При избиране и стартиране на програмата светва два пъти бутона за край на програмата и не тръгва.
Проверил сам блокировката и е изправна! Някой може ли да помогне?
Благодаря предварително!

Всичко записи: 57 : Дата на рег-ция: Септ. 2007 : Отправено: 16 Ноември, 2007 - 18:23:15
kolyo

Админ
От: Русе

Ако беше от блокировка щеше да мига лампата за пране, но пералнята нямаше да тръгва.

Според мен е от селектора - не прави добър контакт и процесора не знае каква програма е зададена.
Най-добре измий платката със спирт

Пробва ли това:
Отмяна на програма:
Натиснете бутон СТАРТ/ПАУЗА за четири секунди

Всичко записи: 11472 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 16 Ноември, 2007 - 19:07:13
bojinov

Участник

Промих платката със спирт, натиснах бутона за отмяна, но пак нищо.
Индикаторът за край на програмата премигва 2 пъти и само това.
Блокировката на вратата не се задейства и пералнята не тръгва.

Всичко записи: 57 : Дата на рег-ция: Септ. 2007 : Отправено: 17 Ноември, 2007 - 19:45:43
zadobrin

Нов участник

Пералня NEO HIDRA 600 - Грешка"Препълване с вода"
Светят втория и третия светодиоди.Промих платката със спирт,почистих ниворегулатора с контактен спрей,измерих нагреватела за пробив към корпус и презапоих платката.Резултат обаче няма!Програмаите започват нормално и след минутка дава съобщение за грешка.Ще съм благодарен за мнения!
Благодаря на всички!

Пробвах с обърнат щепсел . И контакта е занулен.
Интересно е,че понякога изкарва цяла програма без проблеми.
Никой ли няма идея?Аз вече не знзм какво да проверявам. А нямам и друга платка за проба.

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Дек. 2009 : Отправено: 19 Февруари, 2010 - 07:12:48
kolyo

Админ
От: Русе

Пробва ли с лампа на мястото на нагревателя ?

Всичко записи: 11472 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 19 Февруари, 2010 - 07:54:03
zadobrin

Нов участник

Само това остана.Ще го свърша утре и ще пиша за резултата.Тия перални никак не са ми любими .
Нагреватела го мерих с мултицета.Нямах лампа у мен.

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Дек. 2009 : Отправено: 19 Февруари, 2010 - 09:04:10

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня NEO HYDRA 600 - не ­ тръгва [Страници (1)]