Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня Beko WB6004NS

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Пералня Beko WB6004NS не върти когато е с пране
Емил

Нов участник

Пералня Beko WB6004NS не върти когато е с пране само се опитва да тръгне ту в едната ту в другата посока и програматора си свършва докрай не центрофугира.
когато е празна върви всичко нормално.Може ли с това описание да ми кажете какъв е проблема. Благодаря!

Всичко записи: 15 : Дата на рег-ция: Май 2006 : Отправено: 14 Декември, 2007 - 20:28:52
kolyo

Админ
От: Русе

Ако е с асинхронен мотор, смени кондензатора:
http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=1&topic=26
Ако е с колекторен мотор, смени мотора

Всичко записи: 11423 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 14 Декември, 2007 - 20:47:14
kolyo

Админ
От: Русе

Пералня BEKO WB6004NS не излючва ­ помпата
Моля за схема на този модел
Благодаря предварително
Сава

http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=1&topic=720

Всичко записи: 11423 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 25 Юли, 2010 - 19:23:52
Иван Христов

Нов участник

С пералня ВЕКО модел WB6004NS имам следния проблем - пълни и започва прането нормално но когато стигне до стъпка за изхвърляне на водата започва помпене-пълнене-помпене -пълнене и т.н. като редуването се определя от положението на контактите 1, 2 и 3 на ниворегулатора.
Разсъждавайки върху схемата която сте поместили мисля , че проблема е в програматора и по-точно в контактите а-А3-А4-б което води към нов програматор. Правилни ли са разсъжденията ми?

Пробвах с откачени нагревател и двигател. Никаква промяна.

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Дек. 2014 : Отправено: 23 Март, 2015 - 23:18:15

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня Beko WB6004NS [Страници (1)]