Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня NEO WM-HYDRA 600

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 тръгва и след малко спира с алармена индикация.
MILEN KOLEV

Редовен участник
От: Бургас

колеги проблема е такъв че пералнята уж си тръгва нормално и по някое време до 2-3 мин.се изключва сама.спира да свети бутона старт,и след малко пак се включва всичко.това го прави известно време след което започват да мигат лампите на бутоните и вече зацикля нацяло.пуснах е отделно и на програма центрофугиране ,започва да помпи,двигателя тръгва и след малко пак започва същото нещо.въобще не може да се развърти.

att-4776c6ac3f286neo.jpg

Всичко записи: 109 : Дата на рег-ция: Дек. 2006 : Отправено: 29 Декември, 2007 - 23:12:05
Vialex

Super Member
От: Стара Загора

перална NЕО WM HIDRA600 - кодове за грешки
Здравейте някой има ли кодовете на перална NEO HIDRA с 4 светодиода благодаря предварително
kikata
Ето :

Рестарт :
След като отстраниш повредата, натискаш бутона и го задържаш натиснат (5-10 секунди), докато се включи помпата и светнат едновременно десните два диода(като за грешка 6). Изчакваш 1 минута изпомпване и трябва да ти изгасне третия диод и да остане да свети само 4-я(край)

att-4ce2bba488a80____.jpg

Всичко записи: 1116 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 16 Ноември, 2010 - 19:13:08
npokonu

Нов участник

Здравейте! Имам проблем със същия модел. На каквато и програма да се включи загрява водата до максимум, а може и да заври, това не съм пробвал. Терморезистора го проверих и според мен е здрав, тъй като пробвах и с нов - същия резултат. Помагайте!

Всичко записи: 31 : Дата на рег-ция: Февр. 2009 : Отправено: 27 Август, 2012 - 13:20:57
edin ot vas

Редовен участник
От: Ямбол

пералня NEO WM-HYDRA 600 - включва помпата и центрофугата
Здравейте и от мен.Имам проблем с една пералня NEO WM-HYDRA 600.
На която и да е програма да я пусна винаги се включва помпата и центрофугата. Не иска да пални с вода(на никоя програма).върти си и в двете посоки, изпомпва водата. свети постоянно край на програмата.
Извадих маркучето на пресустата,никакъв ефект. пресостата при надуване си щтрака(само веднъж). Извадих кабелите от пресостата, пак нищо.
Колего помагайте,ще Ви бъда безкрайно благодарен.

Държа натиснат бутон START/PAUSE 5-10 секунди,но никъкъв ефект.
мерех нагреватела за отечка, здрав е.

Всичко записи: 146 : Дата на рег-ция: Окт. 2012 : Отправено: 07 Октомври, 2012 - 11:35:20
kolyo

Админ
От: Русе

Да не би селектора за програмите да е зацапан ?

Всичко записи: 11474 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 07 Октомври, 2012 - 12:00:11
angeldqvol

Постоянен участник
От: Гр. Суворово, Варнен ...

NEO WM-hydra600
След задаване на коя да е програма източва за определено време и толкова. Трябва да я врътна до нулево на селектора и отново задавам същата програма и чак тогава стартира?
СТАРТ/ПАУЗА работи и отказва програма при задържане за около 5 секунди.

след това работи нормално!

Всичко записи: 299 : Дата на рег-ция: Апр. 2006 : Отправено: 06 Август, 2013 - 12:31:19

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня NEO WM-HYDRA 600 [Страници (1)]