Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

съдомиялна AEG Favorit 50740 - ­ не стартира

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

commguy_79

Нов участник

Привет на всички.
Проблемът на миялната е в това, че след натискане на захранващият бутон никъде нищо не свети, освен диода завкл/изкл. След като се натисне някои бутон за желана програма(както пише в инструкцията) не се случва нищо, дори не просветва съответното диодче. При натискане на комбинация от бутони от лявата и дясната колона присветват диоди-за всяка комбинация присветва различен диод на различна програма. Обаче ефекта е същият - пак не сработва миялната.
Моля за помощ, тъй като за първи път в домакинството влиза такава машина и съм в шах дали това поведение е нормално, дали аз нещо съм пропуснал или просто има дефект.
Също така ако имате инструкция за експлоатация на руски или бг, взрив, принципна схема ще се радвам да ги споделите.
Благодаря предварително.

Всичко записи: 12 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 08 Януари, 2008 - 12:07:36
kolyo

Админ
От: Русе

http://www.electrolux-ui.com:8080/Master.nsf/By+Model?SearchView&Query=Field+ModelD+contains+Fav50740*&SearchMax=0&SearchOrder=1&Lang=EN

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 08 Януари, 2008 - 17:48:15

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » съдомиялна AEG Favorit 50740 - ­ не стартира [Страници (1)]