Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня INDESIT WIE87 - не ­ изплаква

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Стефан Калчев

Нов участник

Пералнята е със електронен програматор и електронен дисплеи на 2,5 год.и получи следния проблем като и се зададе програма тя започва да я изпалнява точно и дисплея отчита времето назад стига до показание-1мин. и така може да пере цял ден без да изплаква и центруфугира,трябва да завартя програматора \тои е електронен и не се върти сам\ до положение изплакване да я нулирам и стартирам отново тогава тя изплаква,центруфугира и свършва.Къде е проблема мога ли да си помогна сам или не МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

Всичко записи: 6 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 09:53:36
kolyo

Админ
От: Русе

Сам надали ще си помогнеш, май ще се сменя платка

Всичко записи: 11501 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 10:45:22
Стефан Калчев

Нов участник

Мерси за бързя отговор но тук изниква друг вапрос КАДЕ ДА СТАНЕ РЕМОНТА аз съм от село на 20км. от В.Търново питах в 3 сервиза но само вдигат рамене и все пак не е джобен формат голяма е!!! Ще може ли ремонта да стане в дома и какво би ми струвало<мисля че сте по запознати>Благодаря Ви предварително.

Всичко записи: 6 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 11:24:03
kolyo

Админ
От: Русе

У вас никой няма да я прави , занеси я в сервиза :
http://www.zora.bg/main.php?p=services&s_p=servizi
Велико Търново (062) 621592 ул. Н. Габровски, 23 бяла техника

Всичко записи: 11501 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 18:29:31
ilko iliev

Постоянен участник
От: Добрич
Стефан Калчев а водата на пералнята затопля ли се?
Сложи терморегуратора на снежинка и кажи как се държи машината?

Всичко записи: 463 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 19:13:25
Стефан Калчев

Нов участник

да водата се затопля и ако изтине от дългата работа пак се затопля наново.Всичко си работи нормално само дето трябва РЪЧНО да и задам отделна програма за изплакване

Всичко записи: 6 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 19:59:33
ilko iliev

Постоянен участник
От: Добрич
Ако имаше проблем с помпата щеше да индуцира F5.
Сам надали ще си помогнеш, май ще се сменя платка

Всичко записи: 463 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 20:57:59
Стефан Калчев

Нов участник

Мерси ще пробвам в сервиза другата седмица ИСКРЕННО БЛАГОДАРЯ

Всичко записи: 6 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 10 Януари, 2008 - 21:35:03

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня INDESIT WIE87 - не ­ изплаква [Страници (1)]