Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня Whirlpool AWM 6100 - ­ тече

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 пуска вода извън пералнята като работи
плами

Нов участник

Пералнята ми пуска вода отдолу като работи. Иначе си работи нормално, но откакто почна да пуска вода, имам чувството, че подскача и се движи.От какво може да е? Какво мога да направя? Много благодаря предварително за отговорите.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Февр. 2008 : Отправено: 02 Февруари, 2008 - 10:42:24
kolyo

Админ
От: Русе

Какво мога да направя?
да се обадиш в сервиз

Водата може да окъси кабелите, оттам да гръмне платката, а тя струва колкото половин пералня

Всичко записи: 11431 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 02 Февруари, 2008 - 10:49:24
плами

Нов участник

Можеш ли да ми препоръчаш добър сервиз в София,ж.к. Левски
От Whirlpool ми казаха, че ще ми вземат 20 лв само за да дойде майсторът...

тече по малко.прави малка локвичка и иначе си пере нормално. До сега не обръщах внимание и си перях, но май взех да се притеснявам.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Февр. 2008 : Отправено: 02 Февруари, 2008 - 19:35:13
Vialex

Super Member
От: Стара Загора

Забеляза ли кога тече? При пълнене, при пране, при изплакване или при изпомпване. Огледай внимателно под люка и филтъра.

att-47a55740f0030____.jpg

Всичко записи: 1116 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 03 Февруари, 2008 - 07:55:12

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня Whirlpool AWM 6100 - ­ тече [Страници (1)]