Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня INDESIT WIDL 106 - тропа

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Bass_Miro

Нов участник

Здравейте, имаме пералня Indesit WIDL 106 около 4 години и от няколко дена при центрафуга започна да тропа силно от лявата страна. От какво може да е? Свалихме амортесьора, като мислехме че е подобен на такъв от автомобил, но се оказа по различен, нормално ли е да се вадят двете части? Дали е от него или да търсиме другаде причината?
Ето и снимки на амортесьора...

att-47a5cabf27a7aWIDL.jpg

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Февр. 2008 : Отправено: 03 Февруари, 2008 - 12:35:54
bamze

Супер участник
От: Варна
Така се вадят .Ако има усилие при движението значи е добре . Да няма развита тежест ?

Всичко записи: 707 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 03 Февруари, 2008 - 15:44:58
boris goguschev

Нов участник
От: Петрич

стегни си гайката на нагревателя

НА КАЗАНА ОТ ДОЛУ ИМА НАГРЕВАТЕЛ, КОЙТО СЕ НАТЯГА С КАЙКА.НАТЕГНИ ТАЗИ ГАЙКА ,МОЖЕ ДА Е ХЛАБАВ НАГРЕВАТЕЛЯ И ДА СЕ ЧУВА ТРАКАНЕ МЕЖДУ КАЗАНА И БАРАБАНА.

Всичко записи: 45 : Дата на рег-ция: Юли 2007 : Отправено: 04 Февруари, 2008 - 08:51:23
Гост

ОТСТРАНЕН

пералня индезит widl106 - колко килоома е датчика
здравейте имам проблем с този пералня индезит модел widl106 значи всичко си бачка но много загрява водата като се включи на 30 или 40 градуса тя дига може би 90градуса и си изключва натревателя
въпроса ми е колко килоома е датчика койта е до нагревателя но да поесня тази пералня датчика нее в нагревателя а е от страни като на елджи или като на перлата ...

дали е възможно тоя датчик да се базика щот аз го мерих и ми даваше около 60 килоома
дали само той ще ми е проблема

Отправено: 01 Април, 2010 - 14:04:07
kolyo

Админ
От: Русе

20k
Смени го и ще разбереш дали е от него

Всичко записи: 11507 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 01 Април, 2010 - 14:14:30
zmd

Участник

колега провери дали са стегнати двато балансьора / каманите/ имал сам сащия проблем с тия пласмасови казани развива се леко винта и при центрофуга без дрехи няма проблем но с дрехи тропа яко провери винтовете на каманите

Всичко записи: 97 : Дата на рег-ция: Февр. 2007 : Отправено: 03 Април, 2010 - 22:02:07

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня INDESIT WIDL 106 - тропа [Страници (1)]