Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня whirpoll awt 2352

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Външно тяло в казана
zomane

Нов участник

Здравейте, ситуацията е следната: whirpoll awt 2352(горно отваряне), изпуснах една щипка м/у барабана и казана му и съответно отиде на дъното на казана, има ли начин да се извади и ако не много ли е проблемно ако остане там т.е. може ли да запуши или повреди нещо?
Имам и още едно питане за нея, като започне да центрофугира (това е още отпреди щипката да падне там) отначало при развъртането издумква и после е доста шумна( тя май и преди не беше особено тиха на центрофуга) , май тук бях чел, че понякога им се късат пружини/амортисьори има ли как да проверя наред ли са? И ако са повредени има ли откъде да се купи и смени?
Благодаря предварително за помощта.

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Юни 2008 : Отправено: 07 Юни, 2008 - 14:42:21
hotcool8

Редовен участник
От: до Бургас

Отвори горния капак.Завърти барабана с отвора на долу.От горе ще ти остане един пластмасов разбърквач.Натисни му щифта,а него го натисни надясно.Той ще подне вътре.След това завърти барабана отвори си капака и търси щипката.След това си поставяш пластмасата от вътре и натискаш на ляво докато щракне чопа.

Всичко записи: 231 : Дата на рег-ция: Окт. 2007 : Отправено: 07 Юни, 2008 - 19:33:08
zomane

Нов участник

Много благодаря, направих както ме посъветва и съответно намерих и извадих щипката. Ако се видим на живо имаш бира от мен .

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Юни 2008 : Отправено: 07 Юни, 2008 - 21:23:22

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня whirpoll awt 2352 [Страници (1)]