Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня Перла 05 - не пълни вода

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

zzvaszz

Нов участник

Проблемът е,4е като я включа на коя да е програма не иска да пълни вода.
Кажете ми моля къде да търся проблемът.Лошото е ,че нямам никакъв уред освен фазомер.Мерси много!

Не знам какав може да е проблема-замених магнетвентилите с други, но пак същата работа

Всичко записи: 12 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 21 Юни, 2008 - 13:43:14
kolyo

Админ
От: Русе

И фазомера е достатъчен :
http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=5&topic=6
На центрофуга работи ли ?

Всичко записи: 11423 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 21 Юни, 2008 - 14:15:10
zzvaszz

Нов участник

При центруфугиране помпата върти,но барабана не се върти!
Преди няколко дни забелязах,4е пълни с вода но на някакви прекъсвания т.е. пълни както трябва,но след малко като 4е ли намалява дебитът на водата-не знам дали това ще те ориентира.
Сега проверих авто-обувките,не знам къде съм пипал ама всичко се оправи?!?!?Къде ли е бил проблема-струва ми се ,4е някъде не дава добра верига-дали не е в ниворегулаторът?

Всичко записи: 12 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 21 Юни, 2008 - 14:34:46
nebelservice

Постоянен участник
От: София
Пусни пералнята на някоя програма, после отвори люка и натисни с фазомера ( нали друго нямаш) в дупката където влиза зъбчето за затваряне и да видим какво става.

Всичко записи: 455 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 21 Юни, 2008 - 16:47:00
zzvaszz

Нов участник

Сега работи!Ако го направи пак,ще пробвам-може там да не дава добър контакт.

Всичко записи: 12 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 21 Юни, 2008 - 17:25:03

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня Перла 05 - не пълни вода [Страници (1)]