Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня Neo WM-E600 - ремък

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Какъв е ремъка ?
evabeko

Нов участник

Помогнете ми да намеря ремък, че се скъса и никъде не мога да намеря
Всъщност той е сменен веднъж, и не мога да дам оригинален за справка в сервизите, хазяйката просто го е изхвърлила
Поздрав

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Юни 2008 : Отправено: 21 Юни, 2008 - 14:24:27
Гост

ОТСТРАНЕН

Вземи го този ремък и го премери или с него направо в магазин за ремъци, или в магазин за авторемъци - там също има...

Отправено: 26 Юни, 2008 - 14:20:35
Vialex

Super Member
От: Стара Загора

Това е от NEO WM-E800, но мисля, че е същия.

(Добавено)
п.п. Преди да сложиш новия ремък, си изясни защо се е скъсал стария!

att-486908d38f2bc____.jpg

Всичко записи: 1116 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 30 Юни, 2008 - 19:24:51
kolyo

Админ
От: Русе

пералня neo ­ wm-e600 - Смяна на ремък
Здравейте! Онзи ден ми се скъса ремъка на пералнята. Реших че е нищо работа, купих си нов за 15 тина лева, но виждам страшен проблем със смяната. Нямам никакъв достъп до задната част. Почти я разглобих, но има места където не достигам и почвам да се плаша че ще я счупя за един глупав ремък. Ако някой може да помогне със съвет ще съм му благодарен.
Ikon

Всичко записи: 11501 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 07 Август, 2012 - 19:18:16
Vialex

Super Member
От: Стара Загора

Ikon за тези перални при поставянето на ремъка(без значение нов или стария) са необходими малко умения на фокусник...
Имаш избор:
1. поставяш пералнята легнала "по очи"(върху люка) и с помощта на кабелна превръзка продължаваш с мъките.
2. викаш някой приятел, поставяте пералнята легнала "по очи"(върху люка) и двамата започвате "да се мъчите".
3. Викаш "JOKER" , т.е. сервиз

Всичко записи: 1116 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 08 Август, 2012 - 09:08:06
pacofazomera

Постоянен участник
От: Русе

заставаш пред пералнята и я наклоняваш към теб.тикаш си ръцете зад казана(леееко е тясно) и нацелваш шайбата на мотора ,после със завъртане го поставяш и на голямата шайба

Всичко записи: 463 : Дата на рег-ция: Яну. 2010 : Отправено: 08 Август, 2012 - 20:51:59
Sashko

Редовен участник
От: Враца

заставаш пред пералнята и я наклоняваш към теб.тикаш си ръцете зад казана(леееко е тясно) и нацелваш шайбата на мотора ,после със завъртане го поставяш и на голямата шайба

Хубаво е да си приготвиш мнооого лейкопласт.

Всичко записи: 207 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 08 Август, 2012 - 21:17:07

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня Neo WM-E600 - ремък [Страници (1)]