Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня Siltal SL-060X

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 нямам центрофуга
pavel4ooo

Нов участник

здравейте на квартира съм и тук има пералня siltal.
5 пъти да съм прал с нея (последно снощи) и днес няма центрофуга предварително благодаря за помноща от специалисти все пак аз съм автодиагностик ):
Отварям пералната и що да видя? нали от програматора стърчи една шпилка а върху нея една пластмасова обвивка на шлици която завършва накрая към програматора без шлици. от там се е разделило и тоест програматора е превъртял донякъде а и от там аз си мисля че нямам центрофуга защото цифричките не показват реално на коя програма си но сега не ми идва на ум как да го направя но ще помисля .
Ако имате нещо на ум моля за помощ (:

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Юли 2008 : Отправено: 05 Юли, 2008 - 16:04:59
ilko iliev

Постоянен участник
От: Добрич
Виж тази тема

Всичко записи: 463 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 05 Юли, 2008 - 21:31:47
kolyo

Админ
От: Русе

Пералня SILTAL SL 060 X - ос на барабана
имам проблем с барабана ма пералня siltal 060 x..
свалих лагерите но се оказа 4е оста е откьршена от вьтрешния барабан...помагаите

имам Siltal 060 x и ми се откьрши оста от барабана,някакви идеи как да процедирам?
petreto

http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=5&topic=383

Всичко записи: 11375 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 26 Юли, 2010 - 15:13:36
kolyo

Админ

siltal sl 060x
Приятели, пералнятя ми е силтал сл 060х всичко и работи само като рече центрофуга и почва да се мъчи чува се нещо като ръмжене и не вдига обороти...
dgoshoa

Всичко записи: 11375 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 25 Август, 2012 - 09:02:43
kolyo

Админ

Пералня SILTAL SL 060 X - Пробит маншон
Може ли да се смени,без да се разглобява изцяло пералнята и да се вади казана?
Благодаря за вниманието и отзивчивостта.
Веско Цонков

http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=1&topic=118

Всичко записи: 11375 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 10 Юли, 2014 - 12:16:45
kolyo

Админ

пералня SILTAL SL 060 X - спира
Здравейте,имам пералня SILTAL SL 060 X.Проблема е че,по време на работа пералнята спира да работи,и след почукване на копчето на програматора тя започва да работи.И така няколко пъти докато приключи с програмата.От къде може да идва проблема?
ivan4229

Всичко записи: 11375 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 11 Декември, 2014 - 12:49:26

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня Siltal SL-060X [Страници (1)]