Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня със сушилня BOSCH ­ WVD24520EU

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 излиза влага
lichkata

Редовен участник
От: Горна Оряховица
Пералнята е на един ден.И при първото пускане на режим сушене от чекмеджео за прах излиза много пара и кондвнз.
За мен това не е нормално при условие, че струва 1200лв.Споделете какъв може да е проблема.

Всичко записи: 139 : Дата на рег-ция: Февр. 2006 : Отправено: 17 Септември, 2008 - 22:05:15
kolyo

Админ
От: Русе

Не е трябвало да купуваш пералня със сушилня, а отделна пералня и отделна сушилня.

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 17 Септември, 2008 - 22:15:01
mayak

Нов участник

А, водата пуснали или пробвате на сухо.Пералнята е с воден кондезатор за парата(има допълнителен клапан за вода ,който при достигане на определена температура пуска вода в кондензатора и парата кондензира и след това помпата изхвърля кондеза).Провери клапна.

Всичко записи: 35 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 18 Септември, 2008 - 23:40:34
lichkata

Редовен участник
От: Горна Оряховица
сушим на пусната вода.А този клапан къде се намира за да го проверя

Всичко записи: 139 : Дата на рег-ция: Февр. 2006 : Отправено: 22 Септември, 2008 - 19:18:22
vanjo

Нов участник

Здравейте,
Вчера си купих такава пералня със сушилня. От моето чекмедже не излиза пара и конденз, но тъй като каквото сипеш в чекмеджето се изсипва директно в барабана предполагам, че ако не си го затворил добре е възможно.
На мен пък ми се струва малко шумна пералнята. Сложил съм я в коридора в един вграден гардероб. При затворен гардероб в стая на 3м от пералнята при затворена врата се чува двигателя и то не на центрофуга. Нормално ли е това? По спецификация е 62db при пране. Аз имах очаквания, че ще е по-тиха.
Иначе засега нямам достатъчно наблюдения да споделя. По-нататък ще пиша пак.

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Март 2009 : Отправено: 09 Март, 2009 - 16:23:00
kolyo

Админ

пералня със сушилня bosh ­ wvd24520eu - грешка f18
когато работи на сушилня в края на цикъла дрехите остават мокри във вряла вода.и изписва постоянно f18.някой път зацепва и работи нормално.
lichkata

att-4c72d1a96797aF18.gif

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 23 Август, 2010 - 22:35:49
kolyo

Админ

пералня със ­ сушилня BOSCH ­ WVD24520EU
търся сервизна документация и как се програмира епрома.
в режим сушене работи 3 минути и блокира тотално.
lichkata

Иначе има възможност за конфигуриране на бутоните след като влезеш в сервизен режим.
mayak

пералня bosch WVD 24520EU - дъмп
търся памет за пералня със сушилня bosch WVD24520EU
дава ми грешка f17 при сушене.
lichkata

http://www.service-ruse.eu/kod/wm/Bosch.html

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 04 Октомври, 2010 - 22:32:21
xpp1969

Нов участник

Пералня Bosch WVD 24520 - грешка ­ F26
WVD24520 Type WWD45 MAXX5
Здравейте! Няколко месеца вече се мъча с този Бош WWD45. Не прави всеки път проблем, но от десет програми поне 6-7 блокират. Под блокират имам впредвид, че си пере, изпомпва и обикновено на 22 минутки преди края просто си спира. Дисплея свети, но всички бутони са блокирали, работи само програматора и то на неутрално положение просто я спира. След това си тръгва безпроблемно отначало, но обикновено до там. На всички програми го прави, даже като се включи на центрофуга само. При тест, дава грешка F26.
Смених ниворегулатора - същата работа. Смених кабелите до платката, накрая ги запоих за платката и за стария регулатор - без резултат. Взех да си мисля да не би да създава някакъв проблем топката, дето е на изхода от барабана, но това вие ще кажете.
Чува се някакъв гъргорещ звук преди блокажа, не знам на какво се дължи, за кратко се чува и не мога да преценя дали се чува и тогава блокира или след изключването .
Помагайте, аз и платката даже бях нарочил, но не мога да я намеря!

Мотора развърта бързите обороти, когато пусна само центрофуга

Всичко записи: 16 : Дата на рег-ция: Дек. 2009 : Отправено: 18 Май, 2015 - 13:01:21
ицо

Участник
От: Гоце Делчев
Здравейте,търся памет за пералня BOSCH ­ WVD24520 .
При пускане на дисплея не се индикира нищо само светлина бутоните също не са активни.Мотор помпа нагревател блокировка са ок.
Благодаря предварително за помоща!!!

Всичко записи: 64 : Дата на рег-ция: Дек. 2006 : Отправено: 27 Ноември, 2016 - 17:12:57

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня със сушилня BOSCH ­ WVD24520EU [Страници (1)]