Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

пералня SILTAL SLS 85X

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (3): « 1 2 [3] ]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 добавяне на отделен вход за топла вода
kolyo

Админ
От: Русе

Пералня Siltal SLS 85 X
Здравейте Проблемът е : включва се ,пълни вода както си трябва и след това завърта мотора с обороти като за центрофуга.Благодаря предварително за всички отговори .Поздрави.
Stafy81
Провери ли магнитчето на тахогенератора ?

Всичко записи: 11874 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 06 Август, 2016 - 09:37:56
nalis

Нов участник

Пералня siltal sls 85x
Здравейте.Имам проблем с пералнята.Като е пълен не може да завърти,тъкмо тръгва да направи оборот ,но не може.Пробвах я пералнята,като е празна си върти и центрофугира.Ремъка е добре. Рових се из форума и май в повечето случаи виновника за това е самият кондензатор. Този модел , дали има такъв? И къде точно се намира.
Пералнята ми служи вече 15 год. и не ми се ще да я сменяме.

Това на снимката ли е кондезатора,който е причина да не вътри барабана пълен? Празен върти. Ще може ли линк от къде да я поръчам ?

att-5e8f17852391b85.jpg

Всичко записи: 4 : Дата на рег-ция: Февр. 2012 : Отправено: 09 Април, 2020 - 15:32:14
kolyo

Админ
От: Русе

Като смениш пералнята ще се оправи.

Това на снимката е филтър против радиосмущения, може и без него.

Всичко записи: 11874 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 09 Април, 2020 - 15:40:52

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » пералня SILTAL SLS 85X [Страници (3): « 1 2 [3] ]