Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня Zerowatt LadyZero LX625

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Стъпко

Нов участник

Здравейте!
Купихме си пералня Zerowatt LX625 втора употреба, съответно без инструкции. Опитах се да използвам инструкциите на Candy, но не успях да се справя.
Проблемът ми е, че не мога да разбера как да пусна центрофуга. Самите програми за пране имат центрофуга, но след като свършат пералнята е пълна с вода и дрехите са страшно мокри. Разбрах, че "Z" от програматора е за отцеждане, но само с него не става - дрехите са много мокри и като съхнат стават твърди и неприятни за носене. Пробвах една по една всички програми, но нито една не е само за центрофуга (или аз не съм нацелил нещо?)
Можете ли да ме посъветвате нещо?

Благодаря предварително! Ще черпя

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Ноем. 2008 : Отправено: 06 Ноември, 2008 - 13:41:56
vanco

Редовен участник
От: Русе

Имаш проблем с изпомпването на водата. Провери си филтъра и маркуча за мръсната вода.Ако ли не са те, виж помпата. Докато не изхвърли водата не се включва центрофугата! Чети по-внимателно във форума!

Всичко записи: 125 : Дата на рег-ция: Май 2007 : Отправено: 06 Ноември, 2008 - 14:23:50
Стъпко

Нов участник

Водата се изпомпва нормално... не остава никаква вода в пералнята, но не се пуска центрофугата

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Ноем. 2008 : Отправено: 06 Ноември, 2008 - 15:44:41
kolyo

Админ
От: Русе

Самите програми за пране имат центрофуга, но след като свършат пералнята е пълна с вода
да не си натиснал някой от бутоните ?

Всичко записи: 11379 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 06 Ноември, 2008 - 16:07:55
Стъпко

Нов участник

Има бутон, който е за пране без центрофуга, но не е натиснат...
Има още един, който е със зачеркната ютия и не знам какво прави, но не е натиснат.
Пера на 3та или 4та програма, зависи от прането

Всичко записи: 3 : Дата на рег-ция: Ноем. 2008 : Отправено: 06 Ноември, 2008 - 16:48:52
Krstio Krustev

Нов участник

Ако си натиснал хидростопа няма да изпомпи водата или си на програма вълна а от там и няма да има центрофуга,
а относно за "ютията" това е програма лесно гладене като е натиснат бутона е активираш.

Всичко записи: 11 : Дата на рег-ция: Окт. 2008 : Отправено: 10 Ноември, 2008 - 22:56:33
ivanka

Нов участник

Ще може ли някой,да снима страницата с програмите .. за същата пералня става въпрос .. Благодаря

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Май 2010 : Отправено: 13 Май, 2010 - 20:07:10

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на перални , съдомиялни и сушилни машини » Пералня Zerowatt LadyZero LX625 [Страници (1)]