Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

климатик HITACHI RAS-E14H2

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 продължително размразяване
севинч

Нов участник

Имам проблем с този климатик - размразява около 25 минути
поради тази причина бързо изтива стаята по време на този процес също така продухва хладно и това създава течние
обърнах внимание че вентилаторите във вътрешното тяло на климатика се въртят като размразява, това така ли трябва да бъде
не може ли да се съкрати по някакъв начин тази операция
климатика е настроен на 22-23 градуса

Всичко записи: 5 : Дата на рег-ция: Яну. 2010 : Отправено: 19 Януари, 2010 - 12:50:26
bamze

Супер участник
От: Варна
Не търси проблем в климатика такъв му е алгоритъма за размразяване . Как у тоя студ и влага да събори леда от външното тяло .

Всичко записи: 705 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 19 Януари, 2010 - 21:36:54
fujitsu

Постоянен участник

севинч
обърнах внимание че вентилаторите във вътрешното тяло на климатика се въртят като размразява, това така ли трябва да бъде
Не трябва да е така.

Всичко записи: 462 : Дата на рег-ция: Февр. 2007 : Отправено: 20 Януари, 2010 - 10:40:53
Kup0

Нов участник

имам саштиа проблем..
интересува ме колко килоома трябва да е тръбния датчик ?

Всичко записи: 15 : Дата на рег-ция: Яну. 2009 : Отправено: 23 Януари, 2010 - 21:28:27

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » климатик HITACHI RAS-E14H2 [Страници (1)]