Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Колона Fischer KLS-60/CD2 - ­ мигат TIMER и TEMP

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Грешки?
ewgeny

Редовен участник
От: Варна

Някой да знае кой е вносителя на Фишерите и от къде да намеря кодове за грешки. Спря и мигат Timer i Temp.
Мерих датчици, няма да е от тях сякаш. Някой да знае нещо повече ?

http://v-clima.com/contacts.php
И те си нямат идея от грешките.

Всичко записи: 130 : Дата на рег-ция: Март 2008 : Отправено: 16 Март, 2012 - 10:29:49
dimo0080_

Нов участник

От какво се оказа проблема при Fischer KLS-60/CD2 - ­ мигат TIMER и TEMP

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Ноем. 2012 : Отправено: 20 Ноември, 2012 - 15:11:11
fujitsu

Постоянен участник

Има ли квадратен датчик над компресора?
реленцето на външната платка
Колко са релетата? За кое става въпрос?

Всичко записи: 462 : Дата на рег-ция: Февр. 2007 : Отправено: 23 Ноември, 2012 - 22:06:04
critsrsa

Нов участник

Може ли да ми кажете за същия климатик какво означава грешката E1

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Май 2014 : Отправено: 16 Май, 2014 - 20:31:57
kolyo

Админ
От: Русе

Климатик Fischer KLS-60/CD2 - датчик
Колеги може ли някой да ми каже тръбният датчик на тръбата на високото налягане който са намира над компресора на каква стойност е.
Слагах и 20Ком и 50Ком заработва и но не се включва на дефрост и като се обледи сериозно не грее добре и изключва.
Старият датчик е прекъснал. Заработваше до 10 секунди и спира и не тръгва повече.
Благодаря предварително за инфото.
panveso
Да не би вътрешния топлообменник да е мръсен ?

Всичко записи: 11406 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 01 Март, 2018 - 20:11:22

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » Колона Fischer KLS-60/CD2 - ­ мигат TIMER и TEMP [Страници (1)]