Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Климатик daikin RXN35KEV1B - ­ спира

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 спира и след 3 мин. тръгва
pepi8999

Участник

здравейте, имам следния проблем с инверторен климатик DAIKIN - изключва след известно време работа, рестартира се и след 3мин. тръгва отново. Грешките, които изписва са за висок входящ и изходящ ток, съответно U2 и L5. Напрежението, което измервам в мрежата е високо действително около 245-250 волта, но това не е от сега. Имам съмнение, че е повреден IPM
/интилигент пауър модул/. Искам да попитам има ли електронен стабилизатор на напрежението и къде се намира? Отстраним ли е проблема или е необходима смяна на външната платка? Наляганетата, които поддържа са в нормите. Благодаря предварително!

Всичко записи: 50 : Дата на рег-ция: Дек. 2008 : Отправено: 16 Октомври, 2016 - 10:42:18

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » Климатик daikin RXN35KEV1B - ­ спира [Страници (1)]