Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

хладилник Samsung RSA1DTPE - не ­ охлажда

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (2): « 1 [2] ]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

papalin4o

Нов участник
От: Разград

Голяма драма с този хладилник. Все още не съм го подкарал. Майстора идва от дъжд на вятър.
Последно го надухме с азот и установихме, че няма пропуск никъде.
Поръчал съм компресора, но няма кой да го постави.
Моля някой в околностите на Разград, ако има желание /разбира се, срещу заплащане/ да дойде да смени компресора.
Благодаря Ви!

Всичко записи: 15 : Дата на рег-ция: Дек. 2011 : Отправено: 27 Март, 2018 - 14:51:58
papalin4o

Нов участник
От: Разград

Здравейте отново.
Моите мъки с хладилника все още продължават
Преди няколко дни дойде техника да си вземе бутилката с азот /защото беше в болница/. През цялото време, близо месец, хладилника беше надут с азот на 20 бара. Обаче когато дойдоха да вземат бутилката беше изпуснал до 0.
Дали има някъде спукано, за да е изпуснал за близо месец, или е нормално за толкова време азота да спадне до 0 ?
Благодаря Ви много!

Всичко записи: 15 : Дата на рег-ция: Дек. 2011 : Отправено: 18 Април, 2018 - 10:59:15
Pawel

Постоянен участник
От: Шумен

Не е нормално да спада налягането. Според мен е недопустимо да се надува хладилник на 20 бара. Имаш ЛС.

Всичко записи: 370 : Дата на рег-ция: Ноем. 2007 : Отправено: 18 Април, 2018 - 13:21:35

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » хладилник Samsung RSA1DTPE - не ­ охлажда [Страници (2): « 1 [2] ]