Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Хладилник Gorenje NRK 6191 TX - ­ грешка E0

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Pawel

Постоянен участник
От: Шумен

Колеги, срещал ли е някой тази грешка Е0 и какво може да означава? Изписва я и в двете отделения. Хладилника е дал грешката, след няколко часа отново е за работил, но след още няколко часа я изписал наново. Не съм ходил все още на адреса за да констатирам работата му.

Всичко записи: 452 : Дата на рег-ция: Ноем. 2007 : Отправено: 11 Януари, 2019 - 08:10:32
kolyo

Админ
От: Русе

https://www.servicebox.ru/faq/holodilniki/Gorenje/8895-indikaciya-e0-na-tablo-temperatury-holodilnoy-i-morozilnoy-kamere/

Всичко записи: 11953 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 11 Януари, 2019 - 08:51:52
Viper

Нов участник
От: Елхово

Хладилник Gorenje NRK6191 TX - ­ не тръгва
Здравейте, имам хладилник Gorenje модел NRK6191 TX преди няколко месеца ми изписа грешка Е2 но продължи да си работи добре но от скоро отказа нацяло.
Когато се опитам да го пусна от контролния панел ми изписва и на двата дисплея LL и до там.
Измерени са температурните датчици двата са по 7 килоома а единият е 5 килоома при температура оноло 26 градуса.
Проверени са всички кондензатори по силовата платка и те са в норма, не съм чак толкова вещ в електрониката, но си мисля че работата отива на процесор.
Ако някой може няма да откажа малко помощ. Благодаря предварително.
https://rembitteh.ru/ask-answer/69685/
Мигащ "LL" - включена блокировка. Натиска се бутон "аларма" и се задържа за 5-7 секунди
Това със задържането на бутона не става, може би аз не се изразих точно. Когато се опитам да го стартирам, независимо кой бутон за старт да натисна и на двата дисплея се изписва за момент LL и дисплея изгасва като остава да светят само бутоните за пускане.

Всичко записи: 30 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 12 Октомври, 2020 - 21:20:06
kolyo

Админ
От: Русе

На всеки модел се държи натиснат различен бутон(бутони)

Всичко записи: 11953 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 12 Октомври, 2020 - 21:36:38

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » Хладилник Gorenje NRK 6191 TX - ­ грешка E0 [Страници (1)]