Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Климатик MIDEA MSV1-12HR - ключе

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Питане за едно ключе
Гост

ОТСТРАНЕН

Колеги да попитам някой знае ли на този модел кадето е бутона за ръчно стартиране на климатика има един превклювател с три положения обозначени като
1. Мулти
2. Моно
3. Моно
При този климатик имах оплакване че замръзва миналата седмица го заредих с везната и предполагах че няма вече проблем. Та дне ходих и пак натрупал скреж мислех да коригирам тръбния но пробвах с това ключе го сложих на моно среда и рестартирах от захранването климатика след 45минути вкл. на дефрос и го направи перфектно. Та за какво е това копче там?

Отправено: 11 Януари, 2008 - 23:52:08
miro

Редовен участник

Това модела с оглидалния панел ли е , ако е и аз имах същия проблем даже ми пратиха нова платка от магнум но не съм я сменял
и аз не разбрах за какво е това копче.

Всичко записи: 239 : Дата на рег-ция: Юни 2006 : Отправено: 13 Януари, 2008 - 22:54:56
nov

Участник
От: Брезово

Най вероятно като ви чета посовете.
1 мулти когато вътрешното тяло се използва за мултиспит система 1+1 и нагоре .
2и3 моно когато се използва в моно сплит едно външно едно вътрешно тяло 2и3 моно зависи от външното тяло едноредов и двуредов топлообменник.
Поне така мисля аз, а за китайците не зная.

Всичко записи: 63 : Дата на рег-ция: Септ. 2006 : Отправено: 14 Януари, 2008 - 21:09:33

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » Климатик MIDEA MSV1-12HR - ключе [Страници (1)]