Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Хладилник SAMSUNG SR-L36NMBS

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 ne vklucuva ponovo
mile

Нов участник

Zdravo as sam od makedonia ve mola pomozite imam hladilnik samsung sr-l36nmbs . i raboti normalno pa koga ke iskluci ne saka poftorno da vkluci koga ke go isklucam i vklucam pover toga pocva da raboti raboti nekoe vreme i pak isto anekoj pat ne vklucuva i so pover of/on
mnogu vi blagodarja

Здраво аз съм от македония и ви моля да помогнете
имам хладилник samsung sr-l36nmbs и работи нормално но когато се исключи не иска повторно да включи
когато го исключа и включа от захранването тогава почва да работи
работи некое време и пак исто а някой път не включва и от pover of/on
много ви благодаря

Всичко записи: 20 : Дата на рег-ция: Авг. 2008 : Отправено: 13 Август, 2008 - 18:05:19
kkgb2005

Участник
От: Габрово

Най-напред провери нагревател и THERMO-FUSE(мисля, че беше 72 градуса)

Всичко записи: 91 : Дата на рег-ция: Юли 2008 : Отправено: 13 Август, 2008 - 18:48:38
kolyo

Админ
От: Русе

http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=2&topic=256

Всичко записи: 11427 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 13 Август, 2008 - 18:54:54
mile

Нов участник

kolyo jas mislam deka ovoj link od forumov ne e za ovoj defekt
ili gresam posto kaj mene ne vklucuva povtorno blagodaram mnogu

kolyo , аз мисля че този линк не е за моя дефект
или греша просто при мене не включва повторно
благодаря много

Всичко записи: 20 : Дата на рег-ция: Авг. 2008 : Отправено: 14 Август, 2008 - 21:08:59
kolyo

Админ

raboti nekoe vreme
колко е това време - 6 часа ?

Всичко записи: 11427 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 14 Август, 2008 - 21:36:11
mile

Нов участник

stalno razlicito, a ako go isklucam i vklucam na dugmeto pover of/on vklucva i posle koga ke iskluci pak ne vklucva

razlicito e vremeto na rabota a koga ke iskluci ne vklucuva dodeka ne go isklucis od of/on voopsto ic ne vklucuva

различно е времето на работа а когато изключи не вклучва докато не го изключа от of/on

Всичко записи: 20 : Дата на рег-ция: Авг. 2008 : Отправено: 14 Август, 2008 - 22:42:57
kolyo

Админ

mile , провери нагревателя

Всичко записи: 11427 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 14 Август, 2008 - 23:01:35
mile

Нов участник

blagodaram mnogu vese termo osiguracot dali moze da se spoi na kratko dodeka nabavam drug termo osigurac

Всичко записи: 20 : Дата на рег-ция: Авг. 2008 : Отправено: 15 Август, 2008 - 22:29:49
kkgb2005

Участник
От: Габрово

благодаря много беше термо защитата дали може да се запои на късо докато намеря друга термо защита
Няма проблем, но си я смени като намериш.

Всичко записи: 91 : Дата на рег-ция: Юли 2008 : Отправено: 16 Август, 2008 - 14:03:33
brezev

Нов участник

Хладилник SAMSUNG SR-L36NMBS
Imam problem koga ke fkluci kompresora 3 sekundi raboti i isklucuva i posle toa vklopuva i izklopuva releto za kompresora proverih rid sondata ne e.
Mola ako ima nekoj da mi pomogne.
Odnapred vi blagodaram.

Имам проблем когато се включи компресора 3 секунди работи и изключва и след това вклопува и изклопува релето за компресора проверих рид сондата не е.

smenif kompresora i isto se slucuva prvite tri lampi se vklucuvaat i sklucuvaat .

mozno li da e proesorot na platkata? Probav sve e ispravno nagrevatel rid sonda termo prekidac kompresora i povtorno isto pravi ke ukluci kompresorot raboti nekoe vreme isklucuva i vklopuva i isklopuva nekoe rele.

Всичко записи: 28 : Дата на рег-ция: Авг. 2011 : Отправено: 25 Декември, 2014 - 10:21:45
фригосервиз

Участник

Смени бутона POWER

Всичко записи: 71 : Дата на рег-ция: Ноем. 2013 : Отправено: 25 Декември, 2014 - 11:26:51

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » Хладилник SAMSUNG SR-L36NMBS [Страници (1)]