Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

климатик National ??? - ­ дистанционно

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Настроика на Таимера
joro-z

Нов участник

Здравейте,
Имам климатик National (изглежда ми като 9-ка или 12-ка) но нещо не мога да се справя с него.Фронтално погледнато вътрещното тяло има 3-и лампички в дясно до желюзата.Първата лампичка свети червено след като се стартира климатика,до нея е лампичката Таимер която не мога да накарам да светне защото не знам от каде да го стартирам.На дистанционното в долния краи на дисплея мигат постоянно цифрите 12.00 но дали са за точно време или за Таимера аз не знам а и не успях да ги накарам да се променят защото не реагират на никои бутон на дистанционното.Под тези две лампи има трета която свети оранжево и над нея има знак 5-ет лъчева звезда и се стартира от бутона над които е изобразена тази звезда но аз не разбрах каква и е финкцията.Има ли някои запознат с подобен климатик за да ми помогне.Прикачвам дистанционно управление.Благодаря.

att-48f31011322d5onal.jpg

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Окт. 2008 : Отправено: 13 Октомври, 2008 - 11:35:02
Bat Lyubo

Постоянен участник
От: Русе

На дистанционното не се ли отваря предният му панел като книга?

Виж, като отвориш отзад капачето на батериите, няма ли бутон под него, натискащ се с нещо остро!

Всичко записи: 377 : Дата на рег-ция: Март 2007 : Отправено: 13 Октомври, 2008 - 11:47:23
Гост

ОТСТРАНЕН

При този модел дистанционно се отваря капачето и лицевите бутони при отворено капаче са със други функции по спомен десния горен е таимер за изкл в ляво за вкл отдолу в ляво за потвърждение и долу дясно излизане ит режим таймери.

Отправено: 13 Октомври, 2008 - 15:23:19
py4

Нов участник
От: Варна
за да работи таймера, трябва да настроиш първо часовника. като се отвори капака има едно малко копче долу по средата и с стрелките.

Всичко записи: 15 : Дата на рег-ция: Юли 2006 : Отправено: 15 Декември, 2008 - 15:36:50

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » климатик National ??? - ­ дистанционно [Страници (1)]