Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Климатик HAIER AU 122ACAIA - не ­ тръгва

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 мигат timer и power а run свети постоянно
Nikolai Georgiev

Нов участник

колеги имам един проблем с въпросния климатик който не тръгва на никакъв режим и на вътрешното тяла след около 10 минути започват да мигат "timer" i "power" а "run" свети постоянно някои може ли да ми кажи какво означава тази грешка .
На външното тяло тръгва вентилатора за 2-3 мин. и спира ,това е всичко което прави
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Всичко записи: 4 : Дата на рег-ция: Апр. 2008 : Отправено: 30 Ноември, 2008 - 17:50:11
kolyo

Админ
От: Русе

http://www.tehcomservis.com/forum/topic.php?forum=2&topic=8
DC current protection

Всичко записи: 11378 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 30 Ноември, 2008 - 18:48:12
Nikolai Georgiev

Нов участник

kolyo само едната причина не ми стана ясна батка "if kompressor shows shaft seizing" това блокирал компресор ли трябва да е ?

Всичко записи: 4 : Дата на рег-ция: Апр. 2008 : Отправено: 30 Ноември, 2008 - 19:37:49
kolyo

Админ
От: Русе

Или е блокирал или е избил на корпус

Всичко записи: 11378 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 30 Ноември, 2008 - 19:40:38

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » Климатик HAIER AU 122ACAIA - не ­ тръгва [Страници (1)]