Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

хладилник FUTURE FFA90 мига ­ индикатора за температура и пищи

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

www123

Нов участник

Хладилника е взиман втора ръка на него пише FUTURE FFA90, книжката която са им дали е на Hotpoint FFA90 така че е едно и също. Представлява хладилник с фризер с един компресор. Има LCD дисплей с backlight на който показва всичко. В момента показва температурата и мига едно индикаторче температура (нарисувано е термометърче), пищи и свети backlight-а. Преди просто си е показвало температурата без термометърче и без backight и без пищене. Идвал е някакъв хладилен техник преди мен и е казал че не върти перката която се намира във фризера. Мен ме извикаха щото проблема бил в електрониката. Смъкнах платката гледах я мерих я нищо не забелязах. Някой ако може да помага.

Всичко записи: 11 : Дата на рег-ция: Апр. 2008 : Отправено: 20 Юли, 2009 - 09:37:57
Vialex

Super Member
От: Стара Загора

В момента показва температурата
- колко показва?
мига едно индикаторче температура (нарисувано е термометърче), пищи и свети backlight-а.
- повишена температура във фризера.
http://imagebank.indesitcompany.co.uk/brochures_online/pdf/Hotpoint/Refrigeration/FFA90_FFM90_FFA90.pdf

att-4a644d412c8c590_1.jpg

Всичко записи: 1116 : Дата на рег-ция: Авг. 2006 : Отправено: 20 Юли, 2009 - 13:56:01

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » хладилник FUTURE FFA90 мига ­ индикатора за температура и пищи [Страници (1)]