Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

хладилника Gorenje HZS311 - ­ транспорт

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Превозване на хладилник
luckyborn13

Нов участник

Привет, предстои ми преместване и се чудех дали има значение в какво положение ще транспортирам хладилника си, тоест може ли да е легнал а не изправен?
Марка и модел на хладилника Gorenje HZS311, около 15 годишен.
Чувал съм че хладилниците (старите) не мога да се транспортират легнали.
Какво би станало, ако все пак ако го транспортирам легнал (друг вариант с превоза - нямам)? Трябва ли след превоза и след като го изправиме да изчакаме няколко часа преди да го включиме?
Може въпросът ми да е досаден и глупав, за което се извинявам предварително. Лаик съм в тази област.
Благодаря ви предварително! Поздрави!

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Окт. 2009 : Отправено: 22 Октомври, 2009 - 11:28:43
modac

Супер участник
От: София

Най-добре е да го караш прав,но може и легнал.Снимай хладилника отзад където е компресора,качи снимките във форума и ще ти покажа как да го караш.

Всичко записи: 588 : Дата на рег-ция: Яну. 2008 : Отправено: 22 Октомври, 2009 - 20:43:04
velevtr

Нов участник
От: Трявна

Аз от Германия *все прави ги карам*,нищо му няма просто като го изправиш го остави 3-4 часа преди да го включиш.

Всичко записи: 20 : Дата на рег-ция: Февр. 2008 : Отправено: 23 Октомври, 2009 - 06:50:57
luckyborn13

Нов участник

Мерси колеги

Поздрави!

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Окт. 2009 : Отправено: 24 Октомври, 2009 - 15:00:30

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » хладилника Gorenje HZS311 - ­ транспорт [Страници (1)]