Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Климатик midea msg 12 ar - ­ нагревател

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

vaioo

Редовен участник
От: София

колеги искам да ви попитам на въросната мидея кога се включва и изключва нагревателя във вътрешното тяло,при положение че от дистанционното няма копче за него???

Всичко записи: 174 : Дата на рег-ция: Ноем. 2007 : Отправено: 02 Ноември, 2009 - 22:06:46
Bat Lyubo

Постоянен участник
От: Русе

При пускане на топло, климатикът тръгва с нагревател. При работещ нагревател свети жълтата лампа Power. Той се изключва от дистанционното от бутона Power.

Всичко записи: 377 : Дата на рег-ция: Март 2007 : Отправено: 03 Ноември, 2009 - 15:23:45
clima

Участник
От: Благоевград

включва се когато не духа достатъчно топло,сиреч повишава температурата на кондензация

Всичко записи: 87 : Дата на рег-ция: Окт. 2009 : Отправено: 03 Ноември, 2009 - 20:25:38
vaioo

Редовен участник
От: София

благодаря колеги,и аз бях на мисълта че е от power копчето,но не бях напълно сигурен.

Всичко записи: 174 : Дата на рег-ция: Ноем. 2007 : Отправено: 03 Ноември, 2009 - 20:36:16
kolyo

Админ
От: Русе

климатик midea msg12ar - не тръгва компресора
Като пусна климатика от дистанционното не ще да включи компресора.Моля ви за съвет.
не включва релето което подава напрежение към компресора.Може ли да е от датчика.
buckata

А до релето идва ли напражение 12 волта ?
Ако идва - релето е заминало, а вентилатора и четирипътния сработват ли??
За датчика-може и от него да е, замери го, но по добре да се пробва с нов че понякога лъже.
На студено тръгва ли компресора?
vaioo

Всичко записи: 11427 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 04 Декември, 2010 - 16:28:27

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на хладилници и климатици » Климатик midea msg 12 ar - ­ нагревател [Страници (1)]