Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

фурна BEKO OIM25302

Форум » Ремонт » Ремонт на микровълнови фурни , печки , котли [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Търся схема
cakow_im

Нов участник

Здравейте колеги,
Най-учтиво МОЛЯ ако някой има схемата на тази фурна да ми я изпрати, защото загазих яко! Елементарна работа: повреден ключ!!! Снимах с телефона кабелите от двете страни на ключа (за по-лесен монтаж), демонтирах, купих нов, тичам при "пациента", че утре щял да има гости и - ИЗНЕНАДА! Докато съм тичал насам-натам (с отключен телефон) съм изтрил едно добро количество снимки (включително и тези с окабеляването)! Моля за помощ!!!

Всичко записи: 5 : Дата на рег-ция: Яну. 2017 : Отправено: 09 Февруари, 2018 - 19:27:56
rope

Постоянен участник
От: София

Нямаше ли някакви програми за възстановяване на изтрити снимки от телефона ?

Всичко записи: 324 : Дата на рег-ция: Септ. 2006 : Отправено: 10 Февруари, 2018 - 22:45:29
cakow_im

Нов участник

С програмите нещо не се получи! С малко упоритост и приблизително 5 часа битка се получи работеща фурна!!! Прикачвам снимката, може да помогне на някой закъсал

Всичко записи: 5 : Дата на рег-ция: Яну. 2017 : Отправено: 11 Февруари, 2018 - 10:54:43

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на микровълнови фурни , печки , котли » фурна BEKO OIM25302 [Страници (1)]