Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Фурна Conegliano So1

Форум » Ремонт » Ремонт на микровълнови фурни , печки , котли [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Не работи комбинацията нагревател и вентилатор
Aveon

Нов участник

Здравейте, Имам следния проблем. Фурната за вграждане Conegliano So1 е с 4+0 тактов ключ, има само горен реотан. Възможните варианти са: лампа, вентилатор, вентилатор и нагревател , нагревател, нулева. Спря да работи комбинацията-нагряване и реотан, която всъщност ми и основна.
Свалихме ключа, проверихме го, наред е. Пропуснах да кажа, че поотделно си работят. За съжаление съм хвърлила ел. схемата на фурната.
Някой може ли да ми помогне да намеря такава схема. Или пък с друга идея. Благодаря

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Окт. 2018 : Отправено: 13 Октомври, 2018 - 19:32:22
kolyo

Админ
От: Русе

Щом функцията е основна, закачете вентилатора към нагревателя и я ползвайте в позиция "нагревател"

Всичко записи: 11471 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 13 Октомври, 2018 - 19:46:34
Aveon

Нов участник

Да, помислихме го-тоест баща ми го помисли, но ми търси схемата на кабелите на фурната. А аз съм я хвърлила. Имам снимка на петтактовия ключ, ако това ще помогне да ме ориентирате.
Снимка на петтактовия ключ

(Добавено)
Оказва се, че снимките са с по-голям размер от допустимия, така че продължавам да търся ел.схема на тази фурна.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Окт. 2018 : Отправено: 13 Октомври, 2018 - 20:06:00

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на микровълнови фурни , печки , котли » Фурна Conegliano So1 [Страници (1)]