Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Фурна Whirpool AKZM 8410 IX - ­ грешка F04

Форум » Ремонт » Ремонт на микровълнови фурни , печки , котли [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Иван Дечев

Нов участник

Фурна за вграждане Whirpool AKZM8410IX type:FXQP6
Когато включа горен реотан,турбо и т.н, или задам градуси и натисна ''play'' нулирва градусите и след 2-3 минути ми излиза F-04.
Какво означава това и ако може да ми изпратите таблицата с всички ''erorr''.

F01 - Open or short circuit of the temperature probe - Replace the temperature probe
F02 - Overheating of the oven Replace Capricorn(oven power unit)
F03 - Capricorn not properly configured Replace Capricorn(oven power unit)
F04 - WISP protocol doesn’t work(communication error) Replace Capricorn (oven power unit) or replace Scales (hob control unit)

вчера до късно се опитах да разбера грешката и как да поправя проблема,но не успях...опитах да го преведа в Гугъл и ми излиза някакъв превод ,от който определено не ми става ясно какво да правя.

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Яну. 2019 : Отправено: 31 Януари, 2019 - 22:32:58
Heat

Нов участник

Разшифровката на кодовете казва за F04 да се ориентираш към повреда в захранващия блок на фурната или блока за управление на плота.

Всичко записи: 39 : Дата на рег-ция: Ноем. 2018 : Отправено: 01 Февруари, 2019 - 13:15:49

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Ремонт » Ремонт на микровълнови фурни , печки , котли » Фурна Whirpool AKZM 8410 IX - ­ грешка F04 [Страници (1)]