Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Хлебопекарна ZEPHYR ZP 1446

Форум » Други » Търсене на схеми , dump-ове , инструкции [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Марияна Димитрова

Нов участник

Хлебопекарна с две бъркалки ZEPHYR ZP 1446
Търся само ваничката!

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Дек. 2016 : Отправено: 24 Декември, 2016 - 22:23:15
lz2hn

Нов участник

Хлебопекарна Sapir ­ SP-1446-D/Zephyr ZP-1446-D - ремък
Ще бъда много благодарен, ако някой ми даде данни за задвижвашия ремък на хлебопекарната - дължина, евентуално номер или други индивидуализиращи данни. За съжаление не разполагам със стария ремък. Благодаря предварително!
Проблема при мен е че не притежавам стария ремък и не мога да определя дължината. Моя въпрос беше за дължината на ремъка, евентуално други данни с които мога да го идентифицирам. За съжаление от изпратения от Вас линк немога да преценя точно кой ремък ми трябва, а и Гугъл не ми помага за това. Ако знаете поне дължината на ремъка ще ми бъде от помощ.

Всичко записи: 2 : Дата на рег-ция: Апр. 2018 : Отправено: 12 Април, 2018 - 08:09:06
kolyo

Админ
От: Русе

http://nikelectric.com/index.php?cPath=216_298

Ми опъни един конец на мястото на ремъка и ще разбереш каква е дължината.

Всичко записи: 11399 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 12 Април, 2018 - 08:16:07

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Други » Търсене на схеми , dump-ове , инструкции » Хлебопекарна ZEPHYR ZP 1446 [Страници (1)]