Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня със сушилня избор

Форум » Други » Общи приказки [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

ICO

Редовен участник
От: Асеновград
Здравейте колеги решил съм да купувам пералня със сушилня
моля за професионален съвет.Ще се ползва от двама души спрял съм
се на модели на AEG,BOSCH,ELECTROLUX модели от 1600лв до 2200.
Има с кондензационно сушене и най-скъпите са с термопомпа.
AEG има и пара.Да ме светнете кое е за предпочитане,предимства и недостатъци.
Не коментираме отделни уреди.

Всичко записи: 117 : Дата на рег-ция: Февр. 2006 : Отправено: 11 Октомври, 2022 - 19:24:30
He@t

Участник

Жена избирал ли си? Тук е същото. Доколкото знам собственика и заводите и на трите изброени марки са едни и същи. Аз съм с Electrolux от 5 години. Скоро се появи чукане при въртене и центрофуга. Оказа се, че ремъчното колело на барабана е хлабаво. Мястото на притягане се състои от метална втулка, залята с полимер. Полимерът отстои над втулката, за да уплътни при натягане на болта. С времето се смачква и болта притяга на метала, но това не е достатъчно, за да не хлопа. Аз изрязах хартиена гарнитурка и реших проблема.
Не си причинявай ядове с термопомпата за 2 kW, 3 пъти в седмицата, по 30 минути. Ще спестиш 5 лева на месец, а като се повреди няма кой да ти я поправи. Е, хайде, за да не се обиди някой, почти няма кой.

Всичко записи: 56 : Дата на рег-ция: Яну. 2022 : Отправено: 12 Октомври, 2022 - 15:13:29
ICO

Редовен участник
Благодаря,пералнята ни е AEG и за 10 години тази се скъса уплътнението на вратата друго нищо.За това питам не обичам проблеми с техниката защото и
голяма да е гаранцията а уреда калпав си е грижа да го мъкнеш по сервизите и да стоиш без техника.

Всичко записи: 117 : Дата на рег-ция: Февр. 2006 : Отправено: 13 Октомври, 2022 - 18:47:48
kolyo

Админ
От: Русе

Щом е със сушилня, значи е калпава независимо от модела.

Всичко записи: 12255 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 13 Октомври, 2022 - 18:56:12
ICO

Редовен участник
Да се похваля купихме това Miele WTD160WCS пере и суши супер.
Тежи 100кг на 1500 оборота не се чува.
Като изпере се обажда на телефона.

Всичко записи: 117 : Дата на рег-ция: Февр. 2006 : Отправено: 13 Ноември, 2022 - 18:00:01

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Други » Общи приказки » Пералня със сушилня избор [Страници (1)]