Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Съдомиялна BEKO ??? - работи на ­ максимална температура

Форум » Кошче » Кошче [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

hristo71

Нов участник

Съдомиялна BEKO ProSmartInverter ­ за вграждане
Здравейте, След смяна на нагревателя, който беше изгорял, машината работи, но на всички програми загрява до максимална температура (70 гр.)
Програмите с по ниска температура работят по- дълго време от прогнозното.
Опитвам да пусна диагностика, но тя не стартира.
След натискане на двата клавиша изписва Hft, след това При натискане на бутона за смяна на програмите се получава
2 Ift , 3 Sft , 4 EEP , 5 dno
Машината има 9 програми с различни температури 35,40, 50, 65 и 70 градуса.
Как се контролират тези темпертатури, с един или няколко термостати ?
Какво ще ме посъветвате да направя при това положение?

машината има 8 програми с различна температура на водата (35, 40, 50, 60, 65 и 70) градуса, но работи на максимална температура независимо коя програма е избрана.
Не съм мерил темпертаурата до която достига водата, но при пускане например на програма 7, която е до 35 градуса, тя работи двойно по-дълго време и водата става гореща.
Ако някой има идея на какво се дължи това и как може да се оправи, моля да ми помогне.
Освен това се опитвам да пусна автодиагностика като натискам едновременно бутона за включване и за избор на програма. При това светва 1 Hft но теста не се стартира.
Моля за съвет и помощ.

Всичко записи: 5 : Дата на рег-ция: Май 2016 : Отправено: 24 Август, 2020 - 16:26:25

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Кошче » Кошче » Съдомиялна BEKO ??? - работи на ­ максимална температура [Страници (1)]