Списък на форумите Форум
Ремонт на перални , съдомиални и сушилни машини , хладилници , климатици , микровълнови фурни и друга битова техника

Пералня indesit wie 87(ex) - ­ лагери

Форум » Кошче » Кошче [Страници (1)]

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |
 Смяна лагери
angeldqvol

Постоянен участник
От: Гр. Суворово, Варнен ...

Търся помощ за тази пералня. Огледах я, но няма нито скоба, нито щипки за разглобяване. Възможно ли е двете части да се разглобяват ,чрез завъртане? Още не смея да почна без нужната информация.

Всичко записи: 298 : Дата на рег-ция: Апр. 2006 : Отправено: 11 Април, 2008 - 15:10:51
kolyo

Админ
От: Русе

Казана да не е от тези :
http://www.service-ruse.eu/forum/topic.php?forum=1&topic=212

Всичко записи: 11450 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 11 Април, 2008 - 17:59:27
munci

Участник
От: п.тръмбеш

Не се разглобява , казана е еднодневка!
Аз лично не бих се хванал да го режа и да го лепя !

Всичко записи: 53 : Дата на рег-ция: Дек. 2007 : Отправено: 11 Април, 2008 - 22:22:03
kolyo

Админ

имам пералня INDESIT WIE 87 EX проблеме следния като вземе вода минават 2 мин. и изхвърля водата и изписва F-7
krasoni

http://www.service-ruse.eu/kod/wm/Ariston.html

Всичко записи: 11450 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 13 Февруари, 2009 - 20:43:46
kolyo

Админ

Пералня Indesit WIE87
Здравейте,пералнята беше със спукан казан,обадих се на майстор,разбрахме се че със залепяне ще стане.Накрая се оказа че не успял да го залепи,а го сменил.Вчера пускам пералнята и като приключи забелязах вода на пода.Надигнахме пералнята и под нея имаше,не беше много,но все пак...
Забравих да спомена че когато направи ремонта на пералнята я пуснахме и тя хлопаше ужасно,барабана се движеше във всички посоки,обадихме се той дойде и ни върна парите с думите "явно няма да стане". Мъжът ми я отвори и се оказа че от едната страна не е закрепен барабана.
Въпросът ми е възможно ли е да е спукан отново казана,след като чухме как хлопа веднага я спряхме.Помагайте моля,какво да я правя тая пералня,писнало ми е вече
toni_to
Закарай я на "вторични"

Всичко записи: 11450 : Дата на рег-ция: Дек. 2005 : Отправено: 15 Октомври, 2014 - 16:05:24
Владимир Бойчев

Нов участник

Здравейте група трябват ми спешно номерата налагерите и на семеринга , защото нямам възможноста да ги търся след свалянето -indesit WIE-87 Благодаря предварително!

Всичко записи: 1 : Дата на рег-ция: Май 2018 : Отправено: 04 Октомври, 2018 - 13:06:36

| Нова тема | Изпрати | | Версия за печат |

Форум » Кошче » Кошче » Пералня indesit wie 87(ex) - ­ лагери [Страници (1)]